Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPAIH na moskiewskiej Automechanice

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-09-06 11:41:23
targi, moskwa, rosja, mims automechanika, części samochodowe, samochody, rynek części samochodowych, części samochodowe i lotnicze, motoryzacja, polskie stoisko narodowe, polska agencja inwestycji i handlu, paih, bpp, 2018

Już po raz 22. w centrum Moskwy będzie miała miejsce największa impreza motoryzacyjna w Europie Wschodniej, targi MIMS Automechanika. Przez 4 kolejne dni (27-30 sierpnia) trzynaście hal wystawowych Expocentre będą miejscem spotkań ludzi związanych z branżą motoryzacyjną.

Prawie 1 300 firm z 30 krajów zaprezentuje swoje towary, usługi oraz innowacyjne rozwiązania na powierzchnia ponad 45 tys. m2. Co roku targi odwiedza około 26 tys. specjalistów branżowych z 66 krajów. Dla wygody zwiedzających eskpozycja podzielona jest tematycznie, zgodnie z grupami produktów. Co roku wzrasta na targach liczba stoisk narodowych. W tym roku dołączy do nich Polska. Swoje pawilony narodowe będą miały także takie kraje, jak: Niemcy, Włochy, Francja, Chiny, Turcja i in.

 

Do 25,2 mld euro wzrosła w minionym roku zagraniczna sprzedaż branży motoryzacyjnej w Polsce. Rok 2018 rozpoczął się wzrostem eksportu, co pozwala prognozować utrzymanie tendencji wzrostowej w ciągu całego roku. Polska Agencja Inwestycji i Handlu w ramach Branżowego Programu Promocji branży części samochodowych i lotniczych zaprezentuje podczas targów MIMS Automechanika potencjał polskiego rynku automoto.

 

Moskiewskie targi obejmują praktycznie wszystkie zagadnienia związane z motoryzacją. W celu ułatwienia zwiedzania targi są podzielone na następujące grupy tematyczne:

  • części samochodowe i części zamienne,
  • elektronika i elektryka,
  • myjnie samochodowe i kosmetyka samochodowa,
  • naprawa i konserwacja,
  • zarządzanie i usługi IT,
  • akcesoria i tuning.

 

Na targach będzie obecnych około 30 firm z Polski z własnymi stoiskami, polskie stoisko narodowe będzie można znaleźć w 1. hali 2. pawilonu, stoisko A185.