Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko narodowe na AAPEX 2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-10-10 13:32:27
targi, las vegas, usa, automotive aftermarket products expo, aapex, części samochodowe i lotnicze, polskie stoisko narodowe, polska agencja inwestycji i handlu, paih, materiały reklamowe, materiały informacyjne, filmy promocyjne, konferencja prasowa, program promocji branży części samochodowych i lotniczych, bpp, 2018

Automotive Aftermarket Products Expo (AAPEX) to wiodące, międzynarodowe targi branży motoryzacyjnej, które odbywają się co roku w Las Vegas. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 30 października - 1 listopada w majestatycznym Sands Expo.

AAPEX co roku gromadzi ponad 2 200 producentów i dostawców z branży motoryzacyjnej, którzy prezentują innowacyjne produkty, usługi i technologie. To doskonała platforma do nawiązywania międzynarodowych kontaktów biznesowych. Wystawcy przyporządkowani są poszczególnym kategoriom:

  • samochodowe systemy oświetleniowe,
  • moderatory dźwięku,
  • systemy chłodzenia,
  • obwody tarcia,
  • systemy hamulcowe,
  • części do silników i skrzyni biegów,
  • systemy zębate,
  • narzędzia ręczne.

 

Więcej informacji pod linkiem: www.aapexshow.com

 

Podczas tego wydarzenia Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje polskie stoisko narodowe (stoisko nr 40024), które ma na celu promocję polskiego sektora części samochodowych wśród zagranicznych przedsiębiorców. Polskim firmom proponujemy darmowe formy promocji m.in. dystrybucję materiałów informacyjnych czy wyświetlanie filmów promocyjnych. Warto zaznaczyć, że z wymienionych form promocji mogą skorzystać nie tylko firmy, które są wystawcami na targach, ale również przedsiębiorcy niebiorący udziału w targach. Dodatkowo każdy polski przedsiębiorca może na stoisku narodowym spotkać się z swoimi partnerami biznesowymi.

 

Ponadto na polskim stoisku 31 października, o godz. 11:00 zorganizowana zostanie konferencja prasowa. Podczas konferencji ekspert branżowy przedstawi informacje i ciekawostki dotyczące polskiego przemysłu części samochodowych. Podczas briefingu prasowego, a także w pozostałych dniach targów, każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się więcej o potencjale polskiego przemysłu części samochodowych i uzyskać informacje o ofercie naszych krajowych producentów części, powiązanych produktów i usług.

 

 

Polskie stoisko narodowe na targach AAPEX zostanie zorganizowane przez PAIH w ramach realizacji programu promocji branży części samochodowych i lotniczych w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

 

Produkcja pojazdów samochodowych, części, akcesoriów oraz przyczep i naczep stanowi jeden z najbardziej innowacyjnych polskich sektorów przemysłowych. Już od dawna liderem eksportowym wśród polskich branż jest właśnie motoryzacja. Według rankingu "Top 10 polskich hitów eksportowych" opracowanym przez Bank Zachodni WBK w 2017 roku aż trzy produkty z branży motoryzacyjnej były w czołówce towarów eksportowych (części i akcesoria do samochodów, samochody osobowe oraz ciężarówki). Stanowiły one aż 12% ogólnej wartości polskiego eksportu. W 2017 roku zagraniczna sprzedaż polskiej branży motoryzacyjnej wzrosła do 25,2 mld euro. Rok 2018 rozpoczął się wzrostem eksportu, co pozwala prognozować utrzymanie tendencji wzrostowej końca roku.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia polskiego stoiska narodowego.