Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska branża lotnicza w drodze do Australii

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-02-19 13:17:55
targi, avalon, australia, australian international airshow and aerospace & defence exposition, części samochodowe i lotnicze, polskie stoisko narodowe, polska agencja inwestycji i handlu, paih, materiały reklamowe, materiały informacyjne, filmy promocyjne, konferencja prasowa, program promocji branży części samochodowych i lotniczych, bpp, 2019, zbh sydney, zbh australia, lotnictwo, airshow

Australian International Airshow and Aerospace & Defence Exposition Avalon 2019 to wiodące, międzynarodowe targi branży lotniczej Australii i regionu Azji Pacyficznej, które odbywają się w Avalon. W tym roku wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 26 lutego - 3 marca na lotnisku Avalon.

Ostatnia edycja targów Avalon przyciągnęła 664 firmy z 25 państw oraz 158 oficjalnych delegatów. Wśród delegatów z 28 krajów byli przedstawiciele: przemysłu, wojska, jednostek rządowych oraz naukowych. Targi odwiedziło 33 tys. przedsiębiorców, a ogólna liczba zwiedzających wyniosła 210 tys. 664 osób.

 

Przy wsparciu australijskich agencji rządowych i szeregu podmiotów z branży cywilnej, organizatorzy targów zaprosili do udziału w wydarzeniu międzynarodowych liderów w zakresie pozyskiwania sprzętu obronnego, cywilnego transportu lotniczego, kontroli ruchu lotniczego, lotnictwa pasażerskiego, lotnictwa komercyjnego i technologii lotnictwa, ze szczególnym naciskiem na Azję i region Pacyfiku.

 

Podczas Australian International Airshow Avalon 2017 odbyło się około 44 konferencji, seminariów i sympozjów. Zapewniło to dodatkową platformę do wymiany pomysłów, nawiązywania kontaktów i współpracy między różnymi podmiotami.

 

Spektakularne pokazy lotnicze, z których Avalon jest znany na całym świecie, będą kontynuowane również w tegorocznej edycji. Są one wspaniałym tłem dla współpracy przedsiębiorców, a jednocześnie wypełniają harmonogram targowy, w taki sposób, że minimalizują przerwy w konferencjach, seminariach i spotkaniach biznesowych.

 

Podczas Australian International Airshow Avalon 2019 Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje polskie stoisko narodowe (stand nr 1D20), które ma na celu promocję polskiego sektora części lotniczych na arenie międzynarodowej. Polskim firmom proponujemy darmowe formy promocji m.in. dystrybucję materiałów informacyjnych czy wyświetlanie filmów promocyjnych. Warto zaznaczyć, że z wymienionych form promocji mogą skorzystać nie tylko firmy, które są wystawcami na targach, ale również przedsiębiorcy, którzy nie biorą udziału w targach jako wystawcy, a jedynie jako zwiedzający. Dodatkowo każdy polski przedsiębiorca może na stoisku narodowym spotkać się ze swoimi partnerami biznesowymi.

 

W tym roku Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego organizuje misję przedsiębiorców sektora lotniczego na australijskie targi. Polskie firmy będą korzystały z przestrzeni stoiska narodowego.

 

 

Ponadto na polskim stoisku 27 lutego, o godz. 11:00 zorganizowana zostanie konferencja prasowa. Podczas konferencji ekspert branżowy, Adrian Huta, przedstawi informacje dotyczące potencjału polskiego przemysłu lotniczego. Również w pozostałe dni targów każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się więcej o potencjale polskiego przemysłu lotniczego i uzyskać informacje o ofercie naszych krajowych producentów części lotniczych, powiązanych produktów i usług z tego sektora.

 

Polskie stoisko narodowe na targach Avalon 2019 zostanie zorganizowane przez PAIH w ramach realizacji programu promocji branży części samochodowych i lotniczych w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

 

Więcej informacji o targach na stronie internetowej wydarzenia.

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Maski przemysłowe filtrujące FFP2

Mam do zaoferowania maski Polskiego producenta. Minimalna ilość zakupu - 1000 szt. Cena: 3....
Polska - Piszczac 2020-12-04 Dodał: Piotr Omelańczuk Budownictwo, Budownictwo i architektura, Produkcja mebli, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Narzędzia mechaniczne Zobacz ofertę

WIndy

Global Lift Polska Sp. z o.o działa od 1999 roku. Dostarcza dźwigi elektryczne, hydrauliczne, MRL...
Polska - WARSZAWA 2020-11-16 Dodał: Magdalena Taras Zdrowie i medycyna, Handel, Transport i logistyka, Architektura, Budownictwo Zobacz ofertę

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal

Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w c...
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert