Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuUnmanned Canada 2019 - Innovating Canada by Air, Land and Sea - zapowiedź

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-11-08 14:30:04
konferencja, ottawa, kanada, systemy bezzałogowe, branża lotnicza, części samochodowe i lotnicze, polskie stoisko narodowe, polska agencja inwestycji i handlu, paih, polska izba systemów bezzałogowych, drony, jednostki bezzałogowe, program promocji branży części samochodowych i lotniczych, bpp, 2019, unmanned canada

Unmanned Systems Canada / Systèmes Télécommandés po raz 17. organizuje wydarzenie z cyklu "Unmanned Canada 2019 - Innovating Canada by Air, Land and Sea". Tym razem od 30 października do 1 listopada wydarzenie odbędzie się w stolicy Kanady - w Ottawie. UC19 to konferencja, która umożliwi zebranym uczestnikom odkrywanie najnowszych rozwiązań w branży systemów bezzałogowych.

UC19

W trakcie wydarzenia będzie okazja nawiązania kontaktu z ekspertami branżowymi przedsiębiorstwami, start-up’ami oraz przedstawicielami środowiska akademickiego. Podczas wystąpień prezenterzy podzielą się nowymi technologiami, narzędziami, badaniami, możliwościami inwestycyjnymi i najlepszymi praktykami we wszystkich trzech sektorach ciągle rozwijającej się branży systemów bezzałogowych.

 

Podczas panelu wystąpi również nasz ekspert branżowy - Dariusz Werschner (Polska Izba Systemów Bezzałogowych).

 

UC18 - stoisko

Fot. Polskie stanowisko podczas Unmanned Canada 2018

 

Organizator Unmanned Systems Canada / Systèmes Télécommandés Canada (USC-STC) jest krajowym stowarzyszeniem branżowym reprezentującym przedsiębiorców, studentów, przemysł i organizacje rządowe działające w sektorze naziemnych, powietrznych i morskich systemów bezzałogowych.

 

USC-STC jest zarejestrowanym w Kanadzie stowarzyszeniem non-profit. Zostało założone w 2003 r. przez niewielką grupę przedsiębiorców i wizjonerów zaangażowanych w ochronę i reprezentowanie interesów kanadyjskiej społeczności systemów bezzałogowych pojazdów.

 

UC19Ottawa to już 17 lat corocznych spotkań i możliwości kontaktu z blisko 400 uczestnikami i 35 wystawcami.

 

UC19

 

Więcej informacji:

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

WIndy

Global Lift Polska Sp. z o.o działa od 1999 roku. Dostarcza dźwigi elektryczne, hydrauliczne, MRL...
Polska - WARSZAWA 2020-11-16 Dodał: Magdalena Taras Zdrowie i medycyna, Handel, Transport i logistyka, Architektura, Budownictwo Zobacz ofertę

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal

Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w c...
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Klej do tapicerki samochodowej

Klej Bonaterm As wyróżnia się pełną odpornością na rozwarstwienie spowodowane migracją plastyfika...
Polska - Nowa Sól 2020-03-24 Dodał: Mariusz Giwierski Produkcja środków transportu Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert