Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPierwsze Włosko-Polskie Forum Lotnicze w Warszawie - zaproszenie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-11-28 11:09:06
forum, warszawa, polska, forum lotnicze, sektor lotniczy, sektor kosmiczny, polskie firmy, ambasada republiki włoskiej w polsce, agencja ds. promocji i internacjonalizacji przedsiębiorstw włoskich, włoska izba handlowo-przemysłowa w polsce, 2019, pierwsze włosko-polskie forum lotnicze

Ambasada Republiki Włoskiej w Polsce wraz z Agencją ds. Promocji i Internacjonalizacji Przedsiębiorstw Włoskich oraz Włoską Izbą Handlowo-Przemysłową w Polsce organizują 4 grudnia 2019 r. w Hotelu Bellotto w Warszawie Pierwsze Włosko-Polskie Forum Lotnicze.

Italian-Polish Aerospace Forum

Celem Forum jest zacieśnienie współpracy pomiędzy Włochami i Polską, w sektorach lotniczym i kosmicznym ze względu na ich "wartość dodaną" oraz wpływ, jaki wywierają na inne obszary gospodarki obydwu krajów.

 

Dotychczasowa współpraca w sektorze lotniczym, głównie dzięki doświadczeniu i obecności w Polsce koncernu "Leonardo", partnera Forum, przyczyniła się do wieloletniego i godnego zaufania partnerstwa zarówno z polskimi firmami jak i administracją publiczną.

 

Sektor kosmiczny to kolejny obszar, w którym Polska i Włochy mają możliwość nawiązać ściślejsze więzi przemysłowe oraz współpracę instytucjonalną, prowadzące do obopólnie korzystnego partnerstwa.

 

W porannej sesji udział wezmą przedstawiciele polskich i włoskich władz oraz eksperci środowiska akademickiego, natomiast sesja popołudniowa poświęcona będzie spotkaniom pomiędzy włoskimi i polskimi firmami.

 

Program imprezy jak i procedura rejestracji dostępna jest na stronie forum.

 

Udział polskich firm w Forum jest bezpłatny.

 

Zapraszamy!