Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuO programie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Klaudia Pucek | 2021-02-03 14:54:04
branżowy program promocji, części samochodowe i lotnicze, polskie marki produktowe, bpp, paih, polska agencja inwestycji i handlu, m promotion, m promotion international, stoiska informacyjno-promocyjne, targi, konferencje, kampanie promocyjne, briefing dla prasy, materiały promocyjne, wielka brytania, chiny, francja, niemcy, usa, rosja

Program promocji branży Części Samochodowe i Lotnicze został przygotowany przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii Rzeczypospolitej Polskiej.

Działania realizowane w ramach programu mają na celu promocję branży Części Samochodowe i Lotnicze za granicą i obejmują przede wszystkim organizację stoisk informacyjno-promocyjnych na wybranych branżowych targach i konferencjach. Stoiska zorganizowane zostaną w Niemczech, USA, Francji, Chinach, Wielkiej Brytanii i Rosji.

 

Organizacja stoisk narodowych na największych międzynarodowych wydarzeniach targowych danej branży przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności polskich produktów na świecie. Na stoiskach wydzielona zostanie strefa spotkań B2B, która zwiększy możliwość nawiązania nowych kontaktów z potencjalnymi kontrahentami.

 

Każda firma biorąca udział w Programie promocji branży Części Samochodowe i Lotnicze ma możliwość przekazania operatorowi programu filmu promocyjnego, który będzie wyświetlany na sprzęcie multimedialnym podczas trwania targów. Przewidziany jest także szereg dodatkowych działań kreatywnych promujących polskie firmy podczas wydarzeń. Polscy przedsiębiorcy mogą wziąć udział w wydarzeniach jako wystawcy (własne stoisko) lub jako zwiedzający (z możliwością korzystania ze stoiska narodowego).

 

W trakcie każdego z powyższych wydarzeń planowana jest organizacja misji wyjazdowej.

 

W przypadku pytań oraz chęci uczestnictwa w programie zapraszamy do kontaktu z operatorem Branżowego programu promocji branży Części Samochodowe i Lotnicze – M Promotion International Sp. z o.o.

 

Koordynator Branżowego programu promocji Części Samochodowe i Lotnicze:

Michał Sobański

Tel: 22 818 00 23

michal.sobanski@mpromotion.com.pl

 
Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Maski przemysłowe filtrujące FFP2

Mam do zaoferowania maski Polskiego producenta. Minimalna ilość zakupu - 1000 szt. Cena: 3....
Polska - Piszczac 2020-12-04 Dodał: Piotr Omelańczuk Budownictwo, Budownictwo i architektura, Produkcja mebli, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Narzędzia mechaniczne Zobacz ofertę

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal

Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w c...
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Klej do gąbki

Główną zaletą kleju Bonatap jest przede wszystkim jego trwałość. To bardzo mocny klej, który pora...
Polska - Nowa Sól 2020-03-24 Dodał: Mariusz Giwierski Części i akcesoria samochodowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert