Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko narodowe na targach Avalon 2019 - relacja

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-03-26 13:55:23
targi, avalon, australia, australian international airshow and aerospace & defence exposition, części samochodowe i lotnicze, polskie stoisko narodowe, polska agencja inwestycji i handlu, paih, materiały reklamowe, materiały informacyjne, filmy promocyjne, konferencja prasowa, program promocji branży części samochodowych i lotniczych, bpp, 2019, zbh sydney, zbh australia, lotnictwo, airshow

Przez sześć dni lotnisko w Avalon, niedaleko Melbourne gościło przybyszy z całego świata. Targi Avalon 2019 przyciągnęły przedstawicieli sektora lotniczego i stały się platformą biznesową dla wszystkich uczestników. Australian International Airshow i Aerospace & Defense Exposition to dwie równoległe imprezy, z jednej strony wystawa i targi, a następnie publiczny pokaz lotniczy.

W dniach 26 lutego - 3 marca na lotnisku Avalon odbyły się targi Australian International Airshow i Aerospace & Defense Exposition. Przy wsparciu australijskich agencji rządowych i szeregu podmiotów z branży cywilnej, organizatorzy targów zaprosili do udziału w wydarzeniu międzynarodowych liderów w zakresie pozyskiwania sprzętu obronnego, cywilnego transportu lotniczego, kontroli ruchu lotniczego, lotnictwa pasażerskiego, lotnictwa komercyjnego i technologii lotnictwa, ze szczególnym naciskiem na Azję i region Pacyfiku.

 

Pokazy lotnicze podczas targów

 

Pokazy lotnicze towarzyszące wydarzeniu przyciągają nie tylko osoby związane zawodowo z branżą lotniczą. Stanowią one uzupełnienie dla rozmów i spotkań biznesowych. Są również interesującym elementem dla zwiedzających z okolicznych miast. Dzięki temu targi cieszą się popularnością również wśród rodzin z dziećmi, które być może w przyszłości zwiążą się z lotnictwem.

 

Podczas Australian International Airshow Avalon 2019 Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizowała polskie stoisko narodowe, które służyło promocji polskiego sektora części lotniczych na arenie międzynarodowej. Polskim firmom zaproponowaliśmy darmowe formy promocji m.in. poprzez dystrybucję materiałów informacyjnych czy wyświetlanie filmów promocyjnych.

 

W tym roku Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego już po raz drugi zorganizował misję przedsiębiorców sektora lotniczego na australijskie targi. Polskie firmy korzystały z przestrzeni stoiska narodowego. W misji uczestniczyło osiem firm z Doliny Lotniczej. Wiceprezes Doliny Lotniczej, Marek Bujny, podpisał podczas targów Deklarację Współpracy z Australian Defence Alliance - kluczowym klastrem sektora lotniczo - obronnego z australijskiego stanu Victoria, w którym jest położone Avalon. Daje to duże nadzieje na dalszą efektywną współpracę obydwu regionów.

 

Podpisanie porozumienia pomiędzy Doliną Lotniczą a Australian Defence Alliance

 

Na polskim stoisku 27 lutego, o godz. 11:00 zorganizowano konferencję prasową. Podczas konferencji ekspert branżowy, Adrian Huta, przedstawił informacje dotyczące potencjału polskiego przemysłu lotniczego. W ciągu trwania całych targów każdy zainteresowany mógł dowiedzieć się więcej o potencjale polskiego przemysłu lotniczego i uzyskać informacje o ofercie naszych krajowych producentów części lotniczych, powiązanych produktów i usług z tego sektora właśnie od eksperta branżowego. W ocenie Adriana Huty: "Po raz kolejny targi AVALON 2019 okazały się dynamiczną platformą interakcji między przemysłem cywilnym i obronnym, rządem, środowiskiem akademickim. Jako międzynarodowa ekspozycja przemysłu lotniczego, Australijskie Międzynarodowe Targi Lotnicze AVALON 2019 były rekordowymi pod względem liczby wystawców i dni targowych, z wieloma ważnymi ogłoszeniami branżowymi i znaczącym udziałem międzynarodowych OEMs."

 

Ekspert branży lotniczej - Adrian Huta - udziela wywiadu

 

Polskie stoisko informacyjno-promocyjne odwiedzili polscy dyplomaci: Michał Kołodziejski (Ambasador RP w Canberze), George Johnem Łuk-Kozika (Honorowy Konsul Generalny RP w Melbourne) i Rafał Jarosz (Radca Ekonomiczny Ambasady RP w Canberze), którzy spotkali się z polskimi przedsiębiorcami obecnymi na targach.

 

Wizyta dyplomatów na stoisku PAIH

 

Jak podkreślił Adrian Huta: "Razem z polskimi przedsiębiorcami, przedstawiciele Doliny Lotniczej i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, uczestniczyli w spotkaniach biznesowych zorganizowanych przez Ambasadę Australii. Polski przemysł miał okazję zaprezentować się jako nowoczesne i dynamiczne przedsiębiorstwa oferujące doskonałe możliwości rozwoju i perspektywiczny partner dla przemysłu lotniczego w Australii. Jestem przekonany, że dzięki uczestnictwu w targach i rozmowom z potencjalnymi kontrahentami zagranicznymi, zaowocują one w przyszłości wymiernymi korzyściami dla polskiego rynku części lotniczych."

 

Spotkanie polskich przedsiębiorców z dyplomatami

 

Polskie stoisko narodowe na targach Avalon 2019 zostało zorganizowane przez PAIH w ramach realizacji programu promocji branży części samochodowych i lotniczych w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Maski przemysłowe filtrujące FFP2

Mam do zaoferowania maski Polskiego producenta. Minimalna ilość zakupu - 1000 szt. Cena: 3....
Polska - Piszczac 2020-12-04 Dodał: Piotr Omelańczuk Budownictwo, Budownictwo i architektura, Produkcja mebli, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Narzędzia mechaniczne Zobacz ofertę

WIndy

Global Lift Polska Sp. z o.o działa od 1999 roku. Dostarcza dźwigi elektryczne, hydrauliczne, MRL...
Polska - WARSZAWA 2020-11-16 Dodał: Magdalena Taras Zdrowie i medycyna, Handel, Transport i logistyka, Architektura, Budownictwo Zobacz ofertę

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal

Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w c...
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert