Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAeroMart Montreal 2019 - Polska w sercu przemysłu lotniczego

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-04-10 09:38:23
targi, montreal, kanada, części samochodowe i lotnicze, polskie stoisko narodowe, polska agencja inwestycji i handlu, paih, materiały reklamowe, materiały informacyjne, filmy promocyjne, konferencja prasowa, program promocji branży części samochodowych i lotniczych, bpp, 2019, zbh toronto, lotnictwo, aerospace, branża kosmiczna, polska agencja kosmiczna, aeromart montreal

Montrealskie Convention Centre przez trzy dni będzie gościło przedstawicieli branży lotniczej z całego świata podczas AeroMart Montreal.

AeroMart Montreal to międzynarodowe targi firm sektora lotniczego połączone z licznymi konferencjami tematycznymi odbywającymi się w Palais des Congrès w Montrealu. W Aeromart Montreal 2019 ma wziąć udział około 800 firm, co daje 1 300 uczestników z 28 krajów. W ocenie organizatorów zostanie przeprowadzonych 11 tys. indywidualnych spotkań.

 

Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje na targach narodowe stoisko informacyjno-promocyjne (nr 616). Na stoisku PAIH będzie promował polski sektor części lotniczych na arenie międzynarodowej. Polskim firmom proponujemy darmowe formy promocji m.in. dystrybucję materiałów informacyjnych czy wyświetlanie filmów promocyjnych. Warto zaznaczyć, że z wymienionych form promocji mogą skorzystać nie tylko firmy, które są wystawcami na targach, ale również przedsiębiorcy, którzy nie biorą udziału w targach jako wystawcy, a jedynie jako zwiedzający. Dodatkowo każdy polski przedsiębiorca może na stoisku narodowym spotkać się ze swoimi partnerami biznesowymi.

 

 

Już od 20 lat AeroMart jest miejscem gdzie światowy przemysł lotniczy ma okazję do bezpośredniego spotkania. AeroMart stało się ważnym wydarzeniem branży lotniczej, oferującym wyjątkowe możliwości współpracy dla producentów, podwykonawców, dostawców usług i klastrów z całego świata. Jak podkreślają organizatorzy targów najważniejsze jest to, że zapewniają niezwykłą możliwość pozyskania nowych partnerów i kontaktów biznesowych, a co za tym idzie zrozumienia wyzwań jakie przyniesie przyszłość.

 

W ciągu trzech dni wystawcy i zwiedzający będą uczestniczyli w bogatym programie indywidualnych spotkań B2B, konferencji i sesji tematycznych, warsztatów nt. technologii i produktów. 17 kwietnia będzie miało spotkanie z udziałem polskiego eksperta branży lotniczej, Eweliny Rosół oraz czeskiego eksperta, Vladimira Bartla na temat aktualnej sytuacji w przemyśle lotniczym w tych dwóch sąsiadujących ze sobą krajach.

 

W tym roku Polska Agencja Kosmiczna organizuje misję gospodarczą na targi AeroMart Montreal połączoną z programem w Toronto, gdzie wspólnie ze stroną kanadyjską zostanie zorganizowana konferencja nt. badań kosmicznych.

 

Podczas targów PAIH zorganizuje polskie stoisko informacyjno-promocyjne w ramach realizacji programu promocji branży części samochodowych i lotniczych w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

 

Więcej informacji o targach na stronie internetowej wydarzenia.

 
Pliki do pobrania

Catalogue - Polish companies at AeroMart Montreal 2019 - ENG
pdf | 219.77 KB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Maski przemysłowe filtrujące FFP2

Mam do zaoferowania maski Polskiego producenta. Minimalna ilość zakupu - 1000 szt. Cena: 3....
Polska - Piszczac 2020-12-04 Dodał: Piotr Omelańczuk Budownictwo, Budownictwo i architektura, Produkcja mebli, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Narzędzia mechaniczne Zobacz ofertę

WIndy

Global Lift Polska Sp. z o.o działa od 1999 roku. Dostarcza dźwigi elektryczne, hydrauliczne, MRL...
Polska - WARSZAWA 2020-11-16 Dodał: Magdalena Taras Zdrowie i medycyna, Handel, Transport i logistyka, Architektura, Budownictwo Zobacz ofertę

Klej do tapicerki samochodowej

Klej Bonaterm As wyróżnia się pełną odpornością na rozwarstwienie spowodowane migracją plastyfika...
Polska - Nowa Sól 2020-03-24 Dodał: Mariusz Giwierski Produkcja środków transportu Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert