Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAutomechanika Johannesburg 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-09-03 10:00:59
targi, johannesburg, rpa, części samochodowe i lotnicze, polskie stoisko narodowe, polska agencja inwestycji i handlu, paih, materiały reklamowe, materiały informacyjne, filmy promocyjne, konferencja prasowa, program promocji branży części samochodowych i lotniczych, bpp, automotive, motoryzacja, 2019, automechanika johannesburg

Automechanika Johannesburg 2019 to wiodące międzynarodowe targi branży samochodowej w Afryce Północnej. W tym roku wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 18-21 września 2019 r. w Expo Centre Nasrecc.

Automechanika Johannesburg

Na 5 halach wystawienniczych w ciągu 4 dni zaprezentuje się ponad 600 wystawców z 27 krajów. Organizatorzy targów przygotowali bogaty program wydarzeń dodatkowych: interaktywne strefy, konferencje, sesje tematyczne.

 

Podczas targów Automechanika Johannesburg 2019 Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje polskie stoisko narodowe (stand nr 6L05/07/09), które ma na celu promocję polskiego sektora części samochodowych na arenie międzynarodowej. Polskim firmom proponujemy darmowe formy promocji m.in. dystrybucję materiałów informacyjnych czy wyświetlanie filmów promocyjnych. Warto zaznaczyć, że z wymienionych form promocji mogą skorzystać nie tylko firmy, które są wystawcami na targach, ale również przedsiębiorcy, którzy nie biorą udziału w targach jako wystawcy, a jedynie jako zwiedzający. Dodatkowo każdy polski przedsiębiorca może na stoisku narodowym spotkać się ze swoimi partnerami biznesowymi.

 

Automechanika Johannesburg - press day

 

Ponadto na polskim stoisku 19 września, o godz. 10:30 zorganizowana zostanie konferencja prasowa. Podczas konferencji ekspert branżowy, Bartosz Mielecki z Polskiej Grupy Motoryzacyjnej, przedstawi informacje dotyczące potencjału polskiego przemysłu automotive. Również w pozostałe dni targów każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się więcej o potencjale polskiego przemysłu motoryzacyjnego i uzyskać informacje o ofercie naszych krajowych producentów części samochodowych, powiązanych produktów i usług z tego sektora.

 

Automechanika Johannesburg

 

Polskie stoisko narodowe na targach Automechanika Johannesburg 2019 zostanie zorganizowane przez PAIH w ramach realizacji programu promocji branży części samochodowych i lotniczych w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

 

Więcej informacji o targach na stronie internetowej wydarzenia.

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

WIndy

Global Lift Polska Sp. z o.o działa od 1999 roku. Dostarcza dźwigi elektryczne, hydrauliczne, MRL...
Polska - WARSZAWA 2020-11-16 Dodał: Magdalena Taras Zdrowie i medycyna, Handel, Transport i logistyka, Architektura, Budownictwo Zobacz ofertę

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal

Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w c...
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Klej do gąbki

Główną zaletą kleju Bonatap jest przede wszystkim jego trwałość. To bardzo mocny klej, który pora...
Polska - Nowa Sól 2020-03-24 Dodał: Mariusz Giwierski Części i akcesoria samochodowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert