Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja przyjazdowa dla dziennikarzy i kontrahentów z USA, Kanady i Australii dla branży części lotniczych

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-10-14 10:58:54
części samochodowe i lotnicze, misja przyjazdowa, study tour, przemysł lotniczy, części lotnicze, branża lotnicza, targi branży obronnej, mspo 2019, kielce, rozmowy b2b, australia, stany zjednoczone, kanada, misja przyjazdowa paih, branżowy program promocji, bpp, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2019

W dniach 4-6 września 2019 r. miała miejsce misja przyjazdowa dla przedstawicieli branży lotniczej ze Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii. Celem wizyty była prezentacja potencjału i promocja polskiego sektora części lotniczych.

Misja przyjazdowa

Organizatorem misji była Polska Agencja Inwestycji i Handlu. Uczestnicy reprezentowali najważniejsze tytuły prasy lotniczej oraz firmy poszukujące partnerów biznesowych w Polsce. Goście mieli okazję odbyć spotkania w polskich firmach takich jak AP-TECH, South Bay Solutions Europe oraz Dioxid. Ponadto zgłębili wiedzę o działalności Sieci Badawczej Łukasiewicz - Instytut Lotnictwa i zobaczyli największy tunel aerodynamiczny w Polsce.

 

Misja przyjazdowa

 

Jednym z głównych punktów programu był udział w największych targach w Polsce poświęconych branży obronnej - MSPO 2019 w Kielcach. Impreza zgromadziła 610 firm z 31 krajów, w tym 303 firmy polskie. Goście wizytowali stoiska oraz oglądali śmigłowiec Black Hawk.

 

Misja przyjazdowa

Misja przyjazdowa

 

Przy okazji targów PAIH zorganizował rozmowy B2B, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród polskich przedsiębiorców. Były one poprzedzone spotkaniem informacyjnym na temat warunków i kultury biznesu w USA, Kanadzie i Australii. Prezentację poprowadzili przedstawiciele PAIH, Ambasady Kanady i Austrade.

 

Misja przyjazdowa

 

Trzeciego dnia misji goście spotkali się z reprezentantami Stowarzyszenia Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego "Dolina Lotnicza". Jest to klaster, który liczy 167 członków z regionu południowo-wschodniej Polski. Podmioty stowarzyszone zatrudniają 30 000 pracowników.

 

Misja przyjazdowa

 

Zapraszamy do wideorelacji z wydarzenia: