Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko narodowe na AAPEX 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-10-22 13:23:50
targi, las vegas, usa, części samochodowe i lotnicze, polskie stoisko narodowe, polska agencja inwestycji i handlu, paih, materiały reklamowe, materiały informacyjne, filmy promocyjne, konferencja prasowa, program promocji branży części samochodowych i lotniczych, bpp, 2019, automotive aftermarket products expo, aapex

Automotive Aftermarket Products Expo (AAPEX) to wiodące, międzynarodowe targi branży motoryzacyjnej, które odbywają się co roku w Las Vegas. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 5-7 listopada.

AAPEX 2019

AAPEX w ubiegłym roku gościł ponad 2 500 wystawców z 36 krajów. Zaprezentowali oni innowacyjne produkty, usługi i technologie z branży motoryzacyjnej. Liczbę wszystkich uczestników zeszłorocznego wydarzenia szacuje się na 161 938. AAPEX to doskonała platforma do nawiązywania międzynarodowych kontaktów biznesowych. Wystawcy przyporządkowani są poszczególnym kategoriom:

  • samochodowe systemy oświetleniowe,
  • moderatory dźwięku,
  • systemy chłodzenia,
  • obwody tarcia,
  • systemy hamulcowe,
  • części do silników i skrzyni biegów,
  • systemy zębate,
  • narzędzia ręczne.

 

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

 

Podczas tego wydarzenia Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje polskie stoisko narodowe (stoisko nr 41004), które ma na celu promocję polskiego sektora części samochodowych wśród zagranicznych przedsiębiorców. Polskim firmom proponujemy darmowe formy promocji m.in. dystrybucję materiałów informacyjnych czy wyświetlanie filmów promocyjnych. Warto zaznaczyć, że z wymienionych form promocji mogą skorzystać nie tylko firmy, które są wystawcami na targach, ale również przedsiębiorcy niebiorący udziału w targach. Dodatkowo każdy polski przedsiębiorca może na stoisku narodowym spotkać się z swoimi partnerami biznesowymi.

 

Na polskim stoisku 5 listopada, o godz. 11:30 zorganizowana zostanie konferencja prasowa. Podczas konferencji ekspert branżowy, Grzegorz Gałczyński, przedstawi informacje dotyczące polskiego przemysłu części samochodowych. Podczas briefingu prasowego, a także w pozostałych dniach targów, każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się więcej o potencjale polskiego przemysłu części samochodowych i uzyskać informacje o ofercie naszych krajowych producentów części, powiązanych produktów i usług.

 

AAPEX 2019 - press conference

 

Polskie stoisko narodowe na targach AAPEX zostanie zorganizowane przez PAIH w ramach realizacji programu promocji branży części samochodowych i lotniczych w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

 

Produkcja pojazdów samochodowych, części, akcesoriów oraz przyczep i naczep stanowi jeden z najbardziej innowacyjnych polskich sektorów przemysłowych. Już od dawna liderem eksportowym wśród polskich branż jest właśnie motoryzacja. W 2018 r. wartość polskiego eksportu branży motoryzacyjnej wzrosła do 26 mld EUR. Rok wcześniej wyniosła około 25,2 mld EUR. Istnieje duża szansa, że w obecnym roku będzie jeszcze wyższa.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia polskiego stoiska narodowego!

 

AAPEX 2019 będzie miało miejsce w Sands Expo Convention Center.