Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuO programie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2017-11-06 09:53:56
branżowy program promocji, części samochodowe, części lotnicze, polskie marki produktowe, bpp, paih, polska agencja inwestycji i handlu, stoiska informacyjno-promocyjne, targi, konferencje, briefing dla prasy, materiały promocyjne, krajowe inteligentne specjalizacje, kis, australia, rosja, chiny, rpa, izrael, meksyk, usa, kanada

Realizacja programu promocji branży części samochodowych i lotniczych w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu realizuje branżowy program promocji części samochodowych i lotniczych, którego celem jest promocja polskiej gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe, wpisujące się w obszary Krajowych Inteligentnych Specjalizacji (KIS). Działania realizowane w ramach niniejszego zadania skierowane są na promocję branży części samochodowych i lotniczych, jako całości sektora.

 

W ramach realizacji programu do końca 2019 roku Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje stoiska informacyjno-promocyjne podczas 13 wydarzeń targowo-konferencyjnych w 8 krajach:

  • Australia,
  • Rosja,
  • Chiny,
  • RPA,
  • Izrael,
  • Meksyk,
  • USA,
  • Kanada.

Szczegółowa lista targów i konferencji dostępna jest w Kalendarzu wydarzeń.

 

Na zorganizowanych przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu stoiskach polskie firmy będą miały możliwość prezentacji ofert, filmów reklamowych oraz spotkań z kontrahentami. Dodatkowo obsługa stoiska narodowego udzielać będzie zwiedzającym informacji o stoiskach polskich firm, będących wystawcami na danych targach.

 

Podczas targów realizowane będą również działania kreatywne mające na celu zwrócenie uwagi na stoiska polskich wystawców oraz polskiej branży części samochodowych i lotniczych.

 

W czasie trwania tragów zorganizujemy również briefing dla prasy, w czasie którego przedstawimy siłę i potencjał polskiego przemysłu części samochodowych i lotniczych oraz przeprowadzimy obchód po polskich stoiskach.

 

W trakcie trwania programu wyprodukujemy dwie edycje folderu dla branży części samochodowych i lotniczych. Folder ten będzie głównym materiałem promocyjnym w trakcie wszystkich imprez targowych.

 

Przedsiębiorstwa zainteresowane skorzystaniem z programu promocji dla części samochodowych i lotniczych zapraszamy do kontaktu.